Pomoc drogowa jakiej oczekujesz. Poznaj ofertę Auto-Chara.com.pl

Holowanie Poznań

Jeżeli masz problem z autem. Nie odpala lub nie jedzie tak jak należy to mamy dla Ciebie doskonałą propozycję. Nasza pomoc drogowa przewiezie Twoje uszkodzone auto do mechanika. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem która w sprawny i bezpieczny sposób oferuje holowanie na terenie Poznania i okolic. Poznaj szczegóły naszej oferty na stronie internetowej lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Auto Chara na poznańskim rynku usług pomocą drogową działa od kilkunastu lat z sukcesem obsługując swoich klientów. Działamy sprawnie. Oferujemy holowanie na widłach. Dysponujemy sprzętem który dostarczy do mechanika pojazdy osobowe, dostawcze a nawet ciągniki i busy. Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych firm na rynku. Jeżeli potrzebujesz skorzystać z usług pomocy drogowej zadzwoń do nas. My Ci pomożemy w sprawnym transporcie auta do mechanika. Zapraszamy serdecznie!

Holowanie Poznań

Szczegółowe informacje dostępne na stronie www.auto-chara.com.pl

Oferujemy również transport nietypowych ładunków. Nie jest dla nas żadnym problemem transport wózka widłowego lub maszyny. Zajmujemy się również przewozem kontenerów. Poznaj szczegóły naszej oferty na stronie internetowej. Zapraszamy do kontaktu z nami jeżeli mają Państwo pytania w zakresie transportu lub holowania na terenie Poznania i okolic.

Źródło: Auto-Chara.com.pl